Gildia Ebola SurfaceMT2

Forum gildii Ebola


#1 2012-07-20 17:50:10

xAlex

Gość

Podanie xAlex

1. Imię:Konrad

2. Wiek:15

3. Nick:xAlex

4. Nick z forum SurfaceMT2 (jeśli posiadasz):Nie mam

5. Poziom postaci:150

6. Klasa postaci:szaman smok

7. Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?:Troolesti , Alex

8. Gildie w jakich byłeś/aś: CathePvP,

9. Dlaczego odszedłeś/zostałeś wywalony z poprzedniej gildii?: bo byli ludzie, którzy mi nie odpowiadali ))

10. Masz zatargi z innymi graczami/gildiami (tak/nie), jeśli tak, podaj nazwy?(Muszą być zawarte szczegóły zatargów, jeżeli takowe wystąpiły): nie

11. Opisz nam swoją osobę:
*jaki jest Twój cel w grze?: hmmm granie?
*Twój partner/partnerka w grze" to...: nie ma, ewentualnie moja sąsiadka, haha ^^
*Twoje zainteresowania: siatkówka, metin?? ;p

12. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z tym, iż chcesz grać razem z nami, powiedz nam, skąd ten wybór? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Bo gra tam moja sąsiadka i są fajni ludzie w gildi (większość )

13. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź): w sumie niczego, ewentualnej pomocy, miłej atmosfery

14. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź): siebie ;P

15. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?: znam sporo osób Yuffie, xShanix, SexMachina i pewnie jeszcze kilku

16. Jaki jest twój stosunek do komunikatorów głosowych i czy masz do nich dostęp (ventrilo /team speak/skype)?Pamiętaj, że to jest obowiązkiem dołączenia do gildii.: jestem w stanie rozmawiać na komunikatorze

 

#2 2012-07-20 21:35:28

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie xAlex

dzięki, podanie zostało przekazane do rozpatrzenia, damy znać

Offline

 

#3 2012-07-21 13:17:50

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie xAlex

podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, zapraszamy do skontaktowania się z członkami gildii do zobaczenia online !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turionmt2.pun.pl www.smoki-gra.pun.pl www.kohorta.pun.pl www.dragongame.pun.pl www.gamegalacticfootbal.pun.pl