Gildia Ebola SurfaceMT2

Forum gildii Ebola


#1 2012-07-20 21:24:37

Snikersik

Gość

Podanie

1.Na imie mam Karol

2.Mam 16 lat

3.Nick:Snikersik

4.Nick z forum:Snikersik

5.Poziom postaci:180/mialem bardzo dluga przerwe to jeszcze jak maksymalny byl 180 ,a nie widze sensu bicia dalszego levela.

6.Klasa postaci:Ninja dagger

7. Wczesniej gralem sura bm rowniez tutaj 180 level,postac oddalem za itemy.

8.Gildie:Odwroceni,Nosferatu,RockYourBody,AreYouReady

9.Z zadnej z poprzednich gildi nie zostalem wywalony odszedlem z nich ,ponieważ wspolczlonkowie konczli gre ;d
10.Mm zatargi mialem tylko z osobami z dawnej gildi Revision nic poza tym

11.Moj cel w grze:dobra zabawa ,odstresowanie

Kumpel z gry: bylo ich sporo nicki: Novelas,MaxFlow,Grash,Ekonomista,JakiOnDuZy,MaziKOX,Atmosferka,CarpeDiem  itp...

Moje zainteresowanie: Krafmaga 10 lat treningow,basen okolo 4 lata,silownia 3 lata,ogolnie kiedy nie pocwicze zle sie z tym czuje,poza tym codzienna dyskoteka ,fajny klub ,kumple ,fajne laski


13.Od gildi oczekuje przede wszystkim wspolnej dobrej zabawy ,wielu wojen ,milej atmosfery,ts3 ;D

14. W progi gildi wniose:przede wszystki doswiadczenie i tu sie pochwale : Pl swiat Orion :ninja 86 level skile all P full eq/konto sprzedane, priv pandora level 190:postac ninja dagger podobnie full eq skile itp itd,i wiele ,wiele privow ;D

15.Mm znam pewne osoby ale tylko z widzenia ;]

 

#2 2012-07-20 21:35:23

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie

dzięki, podanie zostało przekazane do rozpatrzenia, damy znać

Offline

 

#3 2012-07-21 13:17:55

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie

podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, zapraszamy do skontaktowania się z członkami gildii do zobaczenia online !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anieme-naruto.pun.pl www.gra-fairy-tail.pun.pl www.exo.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.timik.pun.pl