Gildia Ebola SurfaceMT2

Forum gildii Ebola


#1 2012-07-20 21:53:21

Banan0wy

Gość

Podanie Od Banan0wy

1. Imię:Bartek

2. Wiek:21

3. Nick:Banan0wy

4. Nick z forum SurfaceMT2 (jeśli posiadasz):Ten sam jak i w grze

5. Poziom postaci:207

6. Klasa postaci:wojownik body

7. Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?: Żadna inna

8. Gildie w jakich byłeś/aś:Factor

9. Dlaczego odszedłeś/zostałeś wywalony z poprzedniej gildii?: Inni pokończyli grę w poprzedniej gildii grałem w niej sam

10. Masz zatargi z innymi graczami/gildiami (tak/nie), jeśli tak, podaj nazwy?(Muszą być zawarte szczegóły zatargów, jeżeli takowe wystąpiły):
zero zatargów
11. Opisz nam swoją osobę:
*jaki jest Twój cel w grze?: Osiągnięcie topki oraz rozrywka z innymi graczami
*Twój partner/partnerka w grze" to...: Jeszcze brak
*Twoje zainteresowania:Piłka nożna, sporty walki muzyka telewizja praca(budowa)

12. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z tym, iż chcesz grać razem z nami, powiedz nam, skąd ten wybór? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Chcę dołączyc do Waszej gildii, iż jest w niej wielu znajomych oraz chcę postarac się w pomocy osiągnięcia jak najlepszych wyników przez gildię

13. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Wyrozumiałości, kultury, dużo rozrywki

14. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź): hmm... myślę że wniosę swoje doświadczenie do gildii, pochwale się na Twierdzy wojownik body 73 lv G6 G9 g9 g1

15. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?: Yuffie, Xaved, CroppTown

16. Jaki jest twój stosunek do komunikatorów głosowych i czy masz do nich dostęp (ventrilo /team speak/skype)?Pamiętaj, że to jest obowiązkiem dołączenia do gildii.:
Mam dostęp do TS-a na co dzień.

 

#2 2012-07-20 21:57:58

 Xaved

Zarejestrowany

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie Od Banan0wy

Podanie zostanie rozpatrze już wkrórce. Bądź cierpliwy.

Offline

 

#3 2012-07-21 13:18:01

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie Od Banan0wy

podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, zapraszamy do skontaktowania się z członkami gildii do zobaczenia online !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-fairy-tail.pun.pl www.ntns.pun.pl www.timik.pun.pl www.exo.pun.pl www.anieme-naruto.pun.pl