#1 2012-07-19 18:25:22

Wylluzowany

Gość

Wylluzowany-Podanie

1. Imię: Mateusz

2. Wiek: 17

3. Nick: Wylluzwoany

4. Nick z forum SurfaceMT2 (jeśli posiadasz): Nie mam

5. Poziom postaci: 131

6. Klasa postaci: Body

7. Jakimi postaciami grałeś wcześniej (jeżeli takowe istnieją)?: Moje 1 konto

8. Gildie w jakich byłeś/aś: Weteroxi, OffensiVe

9. Dlaczego odszedłeś/zostałeś wywalony z poprzedniej gildii?: Z gildii weteroxi odszedlem, ponieważ wiało nudą ;-) , a OffensiVe bylem liderem i rozwiązałem gildię.

10. Masz zatargi z innymi graczami/gildiami (tak/nie), jeśli tak, podaj nazwy?(Muszą być zawarte szczegóły zatargów, jeżeli takowe wystąpiły): Nie

11. Opisz nam swoją osobę:
*jaki jest Twój cel w grze?: Raczej nie mam żadnego celu gram dla przyjemności ; )
*Twój partner/partnerka w grze" to...: Nie mam
*Twoje zainteresowania: Gry komputerowe, Piłka nożna, Siatkówka, Motoryzacja, Wędkarstwo

12. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z tym, iż chcesz grać razem z nami, powiedz nam, skąd ten wybór? (prosimy o dłuższą wypowiedź):Hmmm, wybrałem tę gildię, ponieważ myślę (i mam nadzieję), że w gildii nie jest i nie będzie nudno jak w większości innych gildii na serwie ; >

13. Czego oczekujesz od naszej gildii? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Miłej atmosfery i zapewnienia atrakcji jej członkom (wojny itd.)

14. Co wniesiesz w nasze progi? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Mam nadzieje, że wniosę trochę dobrego humoru i pomogę Wam w osiągnięciu waszego celu ; >

15. Czy znasz jakąś osobę, która aktualnie jest w gildii, jeśli tak - kogo?: Hmm, nie wiem czy ktoś z moich znajomych jest u Was w gildii ; )

16. Jaki jest twój stosunek do komunikatorów głosowych i czy masz do nich dostęp (ventrilo /team speak/skype)?Pamiętaj, że to jest obowiązkiem dołączenia do gildii.: Mam i wolę TS'a

 

#2 2012-07-19 19:26:30

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Wylluzowany-Podanie

Dzięki za złożenie podania, niedługo będziemy wiedzieli o tym jak zostało rozpatrzone. Cierpliwości

Offline

 

#3 2012-07-19 21:39:07

Yuffie

Lider Gildii

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Wylluzowany-Podanie

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, zapraszam do skontaktowania się z członkami gildii w grze. Pozdrawiamy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anieme-naruto.pun.pl www.ntns.pun.pl www.exo.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.gra-fairy-tail.pun.pl